Mosaic Palette 2S Pro

Jedna dysza - cztery filamenty - łatwe drukowanie wielu materiałów 3D w wersji Pro

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

Mosaic Palette 3 Pro
Mosaic Palette 3
BIQU Dual Color Upgrade Kit

Informacje i dane techniczne produktu:

Opis

Cztery filamenty są łączone i podawane do drukarki 3D. Palette 2S przenosi twoje kompilacje na zupełnie nowy poziom.

Gama 2S Pro obejmuje najbardziej zaawansowany do tej pory rdzeń spawalniczy wykonany z aluminium dla optymalnego chłodzenia i 20% szybszych prędkości.

Jak dotąd najbardziej niezawodne doświadczenie
Palette 2S oferuje najprostszy proces drukowania wielu materiałów. Dzięki konfiguracji plug-and-play możesz używać Palette 2S z dowolną drukarką i uzyskać jak najwięcej ze swojej drukarki.

Jedna dysza, cztery filamenty, nieskończony potencjał
Drukuj swoje projekty bez kompromisów. Popraw komunikację i stwórz geometryczną swobodę dzięki wielokolorowemu i rozpuszczalnemu wsparciu w jednym wydruku.

Elastyczność oprogramowania
Skorzystaj z CANVAS, aby poprawić wrażenia użytkownika, lub kontynuuj korzystanie ze swoich ulubionych fragmentatorów offline i narzędzi do przetwarzania końcowego, aby drukować za pomocą Palette 2S.

Zautomatyzowane zarządzanie filamentem
Nigdy więcej zmartwień związanych z drukowaniem z niepełnymi szpulami. Gdy szpulka jest pusta, Palette 2S jest automatycznie łączona z inną szpulą, aby utrzymać nacisk nawet wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu.

W Palette 2S i 2S Pro skupiliśmy się na niezawodności i łatwości użytkowania. Sprawdziliśmy podstawowe systemy Palette 2/2 Pro, zoptymalizowaliśmy je i przetestowaliśmy jego żywotność, aby upewnić się, że możemy podnieść poprzeczkę w zakresie drukowania 3D z wielu materiałów.

Zwiększona prędkość

Na maksymalną prędkość drukowania wpływa wiele czynników: wysokość warstwy, model i prędkość.

W przypadku obu splicecorów Palette 2S i 2S Pro może splicować się o 10% szybciej niż ich poprzednicy.

Fabrycznie przesłane oprogramowanie

Po wyjęciu Palette 2S / 2S Pro z pudełka możesz natychmiast rozpocząć drukowanie.

Zoptymalizowane ramiona napędowe

Dzięki Palette 2S i 2S Pro ramiona napędowe teraz bardziej konsekwentnie kontrolują ścieżkę materiału, umożliwiając dokładniejszą i niezawodną kontrolę nawet przy wyższych prędkościach.

CANVAS

Narzędzie do zarządzania projektami, narzędzie do tworzenia treści oraz Cloud-Slicer. Przeszedł znaczną zmianę, umożliwiając tworzenie, przechowywanie i drukowanie treści w sposób, którego nie może zapewnić żadna inna platforma. Poniżej znajduje się krótki przegląd niektórych z największych zmian:

CANVAS Paint
CANVAS Paint to nasze narzędzie do tworzenia treści, które pozwala każdemu tworzyć zawartość wielokolorową z jednokolorowych plików .stl. Za pomocą tego narzędzia możesz w pełni wykorzystać paletę, dostosowując zawartość.

Zarządzanie projektem i wydanie
Jedną z wielkich zalet chmury jest możliwość udostępniania projektów wielu użytkownikom. Udostępnianie linków do projektów pozwala udostępniać swoje projekty społeczności Palette Community lub własnej sieci.

Cloud Slicing
Od czasu wprowadzenia CANVAS Beta w 2018 roku trzykrotnie zwiększyliśmy prędkość krojenia CANVAS. Naprawiliśmy również błędy, które doprowadziły do mniejszych prędkości cięcia i błędów przycinania w fazie beta. Jeśli chmura nie jest dla Ciebie, nadal obsługujemy inne Slicery do komputerów stacjonarnych za pomocą naszego bezpłatnego narzędzia do przetwarzania końcowego Chroma.

Dodatkowe informacje
Video do produktu:

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Mosaic Palette 2S Pro

5 recenzji klienta w innym języku

4,9 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
7 (87%)
4 gwiazdki
1 (12%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

8 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.