Wysyłka i dostawa

Ile wynoszą koszty wysyłki?

krajWartość towarów (z VAT)Koszty dostawy (z VAT)
Polskaod 229,00 złbezpłatna dostawa
od 0,00 zł31,90 zł

* Podane koszty dostawy obowiązują w przypadku standardowej wysyłki. Mogą wystąpić dodatkowe opłaty, np. ze względu na wagę, rozmiar lub właściwości produktów. Informacje te można znaleźć bezpośrednio w opisie produktu.

Jak długo trwa dostawa?

Czas dostawy dla poszczególnych produktów jest wyświetlany bezpośrednio przy produkcie. Przewidywany termin dostawy całego zamówienia będzie widoczny po wybraniu adresu dostawy oraz usługi transportowej.

Jeśli nie jesteśmy w stanie, nie z naszej winy, dostarczyć zamówionych towarów, ponieważ dostawca nie spełnił swoich zobowiązań umownych, możemy odstąpić od zamówienia. Poinformujemy cię wtedy o tym niezwłocznie.

Pamiętaj także o tym, że nasze paczki wysyłane są z Austrii. To oznacza, że podczas austriackich dni wolych od pracy nasz dział obsługi klienta jest niedostępny, a nasz magazyn nie wysyła paczek.

Jak dostarczane są produkty wielkogabarytowe?

Dostawy towarów wielkogabarytowych, które są dostarczane za pośrednictwem spedytora, są z reguły realizowane do krawężnika pod podanym adresem. Dostawa następuje dopiero po wcześniejszym umówieniu się, firma spedycyjna skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Nasze opakowania

Uważamy na środowisko - uważaj z nami!

Materiał wypełniający naszych paczek jest 100% biodegradowalny - nadaje się do kompostowania. Produkty w pojemnikach szklanych są przez nas dodatkowo owinięte chroniącą folią bąbelkową.

Nasze pudełka wykonane są z czystego kartonu i można je normalnie traktować jak odpady z makulatury.

Usługa wysyłkowa

DHL Express

Wysyłka dla kraju: Polska za pośrednictwem DHL Express.

Jeśli złożysz zamówienie przed piątek 04:45 godz., a zamówione produkty są dostępne w magazynie, Twoje zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia. Aby produkty mogły zostać wysłane, wpłata musi zostać zaksięgowana na naszym koncie. Przewidywana Dostawa w ciągu 1 dnia roboczego. roboczych.

Zaraz po pomyślnym złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie w postaci wiadomości e-mail. Wieczorem, w dniu wysyłki, otrzymasz potwierdzenie nadania paczki z osobistym numerem śledzenia przesyłki, dzięki któremu dowiesz się o jej aktualnym statusie.

Przewidywany termin dostawy Twojego zamówienia jest wyświetlany na stronie danego produktu, a także w koszyku.

Współpracujące z nami firmy kurierskie starają się zawsze jak najszybciej dostarczyć przesyłkę. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli dojdzie do opóźnień w dostawie (głównie z powodu warunków pogodowych lub ruchu drogowego).

Zapłata należności celnych

Dla zamówień wysyłanych w ramach UE VAT wliczony jest w cenę, ponieważ paczki wysyłamy z Austrii. Obieg towarów w ramach UE jest bezcłowy, nie ma dalszych opłat.