Poradnik

Direct-Extruder vs. Bowden-Extruder

Jaka jest różnica między wytłaczarką bezpośrednią a wytłaczarką Bowdena i jaki jest właściwy wybór dla Ciebie? W tym artykule chcielibyśmy porównać dwa warianty ekstrudera i pokazać różnice.

Nowy BIQU B1 - konkurencja dla Endera 3?

Wraz z B1, chiński producent BIQU postawił sobie za cel wprowadzenie na rynek poważnego konkurenta do flagowego modelu Creality - Endera 3. Przetestowaliśmy dla Ciebie, czy to się udało.

Nowy Elegoo Mars PRO - co sprawia, że jest lepszy?

Dzięki bardzo dobremu stosunkowi ceny do wydajności, Elegoo Mars stworzył dużą rzeszę fanów. Ulepszona wersja Elegoo Mars - Elegoo Mars PRO - jest już dostępna. Przetestowaliśmy, co sprawia, że wersja PRO jest lepsza.

Kleje 3DJake

Każdy, kto pracuje z drukarkami 3D FDM, zna problem. Pierwsze kilka warstw komponentu nie przylega prawidłowo do platformy roboczej. Mamy dla Ciebie rozwiązanie problemu!

Filamenty do drukarki 3D od Verbatim

Wysokiej jakości filamenty do drukowania 3D. Wyprodukowane zgodnie z najmniejszymi granicami tolerancji. Wykonany z wysokiej jakości materiałów dla jednolitej produkcji materiału i uzyskanie doskonałych efektów.

Genialna folia na platformę roboczą firmy BuildTak

BuildTak to cienka, wytrzymała folia z tworzywa sztucznego, który przylega do stołu roboczego w drukarkach 3D FDM / FFM. Zapewnia doskonałą powierzchnię i zastępuje tradycyjną BlueTape (niebieską taśmę) lub taśmy Kapton.

Wskazówki drukowania dla colorFabb CorkFill

Nowy filament korkowy colorFabb w zasadzie opiera się na colorFabb PLA/PHA. Jeśli lubisz woodfill lub bamboofill colorFabb, polubisz także corkfill. Jak materiał jest drukowany, opisano poniżej.

Filament węglowy colorFabb XT-CF20

ColorFabb XT-CF20 jest materiałem, który jest dwukrotnie bardziej wytrzymały niż konwencjonalny PLA. Ma wyższą temperaturę topnienia i doskonałą dokładność. Dowiedz się więcej.

Wskazówki drukowania dla colorFabb copperFill

Nowy filament metaliczny colorFabb został opracowany z proszkiem miedzi dla druku Desktop 3D. Po bronzeFill filament miedziowy jest doskonałym dodatkiem. Jak najlepiej sobie z nim radzić, opisaliśmy tutaj.

BIO - filament od Extrudr

Nowy filament Green-TEC od Extrudr. W 100% biodegradowalny i absolutnie nieszkodliwy dla środowiska. Filament ma wiele lepszych właściwości niz typowe filamenty PLA i ABS.