Poradnik

Jak korzystać z funkcji Fuzzy Skin w Cura Jak korzystać z funkcji Fuzzy Skin w Cura

W naszym nowym materiale wideo pokazujemy krok po kroku, jak włączyć i wykorzystać funkcję Fuzzy Skin w Cura, aby nadać powierzchni wydruków 3D chropowatą teksturę.

Prowadnica dysz drukarki 3D Prowadnica dysz drukarki 3D

W tym obszernym przewodniku chcielibyśmy wyjaśnić, czym jest dysza do drukarki 3D, czym różnią się różne typy dysz i jak wybrać odpowiednią dyszę do swoich wymagań.

Jak uniknąć nitkowania Jak uniknąć nitkowania

W naszym nowym filmie na YouTube „How to avoid stringing” pokazujemy dokładnie, co możesz zrobić z problemem nitkowania i jak możesz znacznie poprawić jakość druku dzięki odpowiednim ustawieniom.

Problemy z pierwszą warstwą? Problemy z pierwszą warstwą?

Masz problemy z przyczepnością lub pierwszą warstwą wydruku? W naszym filmie znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące prawidłowego ustawienia.

Na co zwrócić uwagę kupując drukarkę 3D Na co zwrócić uwagę kupując drukarkę 3D

Zastanawiasz się nad zakupem drukarki 3D, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę przy zakupie? W tym artykule przedstawiamy przegląd najważniejszych różnic między drukarkami 3D.

Direct-Extruder vs. Bowden-Extruder Direct-Extruder vs. Bowden-Extruder

Jaka jest różnica między ekstruderem bezpośrednim a ekstruderem Bowdena i jaki jest właściwy wybór dla Ciebie? W tym artykule chcielibyśmy porównać dwa warianty ekstrudera i pokazać różnice.