Poradnik

Prowadnica dysz drukarki 3D Prowadnica dysz drukarki 3D

W tym obszernym przewodniku chcielibyśmy wyjaśnić, czym jest dysza do drukarki 3D, czym różnią się różne typy dysz i jak wybrać odpowiednią dyszę do swoich wymagań.

Jak uniknąć nitkowania Jak uniknąć nitkowania

W naszym nowym filmie na YouTube „How to avoid stringing” pokazujemy dokładnie, co możesz zrobić z problemem nitkowania i jak możesz znacznie poprawić jakość druku dzięki odpowiednim ustawieniom.

Problemy z pierwszą warstwą? Problemy z pierwszą warstwą?

Masz problemy z przyczepnością lub pierwszą warstwą wydruku? W naszym filmie znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące prawidłowego ustawienia.

Na co zwrócić uwagę kupując drukarkę 3D Na co zwrócić uwagę kupując drukarkę 3D

Zastanawiasz się nad zakupem drukarki 3D, ale nie wiesz na co zwrócić uwagę przy zakupie? W tym artykule przedstawiamy przegląd najważniejszych różnic między drukarkami 3D.

Direct-Extruder vs. Bowden-Extruder Direct-Extruder vs. Bowden-Extruder

Jaka jest różnica między ekstruderem bezpośrednim a ekstruderem Bowdena i jaki jest właściwy wybór dla Ciebie? W tym artykule chcielibyśmy porównać dwa warianty ekstrudera i pokazać różnice.

Nowy BIQU B1 - konkurencja dla Endera 3? Nowy BIQU B1 - konkurencja dla Endera 3?

Wraz z B1, chiński producent BIQU postawił sobie za cel wprowadzenie na rynek poważnego konkurenta do flagowego modelu Creality - Endera 3. Przetestowaliśmy dla Ciebie, czy to się udało.

Nowy Elegoo Mars PRO - co sprawia, że jest lepszy? Nowy Elegoo Mars PRO - co sprawia, że jest lepszy?

Dzięki bardzo dobremu stosunkowi ceny do wydajności, Elegoo Mars stworzył dużą rzeszę fanów. Ulepszona wersja Elegoo Mars - Elegoo Mars PRO - jest już dostępna. Przetestowaliśmy, co sprawia, że wersja PRO jest lepsza.