E3D Dysza SuperVolcano Hardened Steel - 3,00 mm

Hartowane, odporne na ścieranie dysze SuperVolcano do filamentu 3,00 mm

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

E3D Mosiężna dysza V6 - 1,75 mm
E3D Mosiężna dysza Volcano - 1,75 mm
E3D Dysza ze stali hartowanej V6 - 1,75 mm

Informacje i dane techniczne produktu:

  • Marka (producent): E3D
  • Rodzaj produktu: Dysze
  • Średnica dyszy: 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm, 1,4 mm
  • Średnica Filamentu: 2,85 mm
Opis

Dysza ze stali hartowanej SuperVolcano

Jeśli wykonujesz drukowanie 3D z filamentami węglowymi, wypełnionymi PLA lub Glow-in-the-dark, potrzebujesz tej dyszy! Filamenty wypełnione węglem powodują szybkie i znaczne uszkodzenie standardowych dysz. Te niezwykle odporne na zużycie dysze są przeznaczone do najtwardszych filamentów na rynku.

Korzyści

Płacenie nieco więcej za utwardzoną, odporną na zużycie dyszę jest zarówno praktyczne, jak i ekonomiczne. Po wydrukowaniu jednej szpuli ściernego filamentu oszczędzasz pieniądze. Oszczędza to również dużo czasu, ponieważ nie trzeba ciągle wymieniać zużytych dysz. Dzięki tej dyszy jesteś gotowy na przyszłe materiały. Dysze te powinny być w stanie obsłużyć prawie wszystko, co producenci materiałów mogą jeszcze wymyślić.

Wygląd

Ze względu na termiczną i chemiczną obróbkę dyszy mają one nieco ciemny, czasem nierównomiernie wyglądający kolor i fakturę powierzchni, i może być niewielka ilość pozostałości na dyszach pomimo końcowego czyszczenia. Odchylenie kolorów jest normalne i nie wpływa na funkcję. Pozostałości pozostające na dyszy są szybko zmywane w pierwszych milimetrach wytłaczania, szczególnie jeśli stotuje się filament ścierny!

Dysza SuperVolcano

Dysze SuperVolcano są superszybkimi dyszami do stosowania z blokiem SuperVolcano i pakują do drukowania bardzo dużych wysokości warstw przy bardzo dużych prędkościach przepływu. Dysze SuperVolcano mają jeszcze dłuższe ogrzewane strefy topienia, co zapewnia najwyższą prędkość topienia.

Liczba znaków średnica
0 0,60 mm
1 0,80 mm
2 1,00 mm
3 1,20 mm
4 1,40 mm
E3D

ocen klientów po polski dla E3D Dysza SuperVolcano Hardened Steel - 3,00 mm