E3D Revo Hemera Upgrade Kit

Do modernizacji wytłaczarki Hemera do nowej technologii Revo

Nowość w sklepie!

375,00 zł

włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy

12V

Przewidywany termin wysyłki: 03.03.2022

Właściwości i zalety

 • Zawiera dyszę 0,4 mm
 • Szybka wymiana dyszy
 • Wytłaczanie dwóch kół zębatych
 • Idealny do elastycznych materiałów
 • Kompatybilny z wytłaczarkami z napędem bezpośrednim i Bowden

Szukasz artykułów odpowiednich dla tego produktu?

Nr art.: E3D-HEMERA-175-12V-RC-UPGRADE-KIT, Zawartość: 1 szt.

Informacje i dane techniczne produktu:

Nr art.: E3D-HEMERA-175-12V-RC-UPGRADE-KIT
Numer producenta: HEMERA-175-12V-RC-UPGRADE-KIT
Marka (producent): E3D
Zawartość: 1 szt.
Rodzaj produktu: Ekstruder
Średnica Filamentu: 1,75 mm

Opis

Dzięki aktualizacji Revo Hemera możesz szybko i łatwo przekształcić swoją standardową wytłaczarkę Hemera w system wytłaczania Revo Hemera.

Po prostu wymień dotychczasowy radiator Hemera na nowy radiator Revo - to wszystko, możesz cieszyć się zaletami wytłaczarki Revo Hemera.


Wydajne wytłaczanie i szybka zmiana dyszy

Revo Hemera to kompaktowy, wydajny system wytłaczania z dwoma zębatkami z wygodą systemu RapidChange Revo firmy E3D.

Podwójne koła zębate i zęby z hartowanej stali chwytają włókno z obu stron i zapewniają drukarce 3D niezwykły ciąg. Wąska ścieżka filamentu zapewnia również, że materiał nie wygina się w drodze do strefy topienia. Dzięki temu idealnie nadaje się do drukowania wymagających filamentów do druku 3D, takich jak materiały elastyczne.


Najważniejsze cechy E3D Revo Hemera w skrócie

 • Podwójny system wytłaczania z funkcją szybkiej wymiany dyszy
 • Kompatybilny z dyszami Revo (zmiana dyszy palcami)
 • Wystarczająco dużo miejsca na inne akcesoria, takie jak czujniki poziomowania łóżka lub wentylatory komponentów
 • Kompatybilny z wieloma popularnymi drukarkami 3D
 • Wszystko, czego potrzebujesz do aktualizacji, jest wliczone w cenę — po prostu zamontuj je na swojej drukarce 3D i rozpocznij drukowanie 3D
 • Kompatybilny z filamentem 1,75 mm
 • Maksymalna temperatura: 300°C
 • Do 120 N ciągu
 • Najlepszy wybór dla elastycznych filamentów
 • System mocowania z rowkiem teowym
 • Radiator wykonany z odlewu aluminiowego
 • Kąt kroku 1,8°
 • Prąd znamionowy 1,33 A
 • Przełożenie 3.32: 1

Szybka wymiana dyszy

Zmieniaj dysze szybko i łatwo palcami. Bez skomplikowanych narzędzi, bez zakładania na gorąco. Dysze Revo tworzą zamknięty układ dyszy i przerwy cieplnej, co zapobiega niepożądanemu wyciekowi materiału. Montaż jest niezwykle łatwy.

Rewolucyjne ogrzewanie

Revo HeaterCore nagrzewa się w kilka sekund. Dzięki dodatniemu współczynnikowi temperaturowemu (PTC) Revo HeaterCore działa bezpieczniej niż porównywalne rozwiązania dostępne na rynku.

Wąska ścieżka żarnika

Hemera to połączenie ekstrudera i hotendu, dzięki czemu ma mniej przejść niż większość dostępnych systemów wytłaczania. Wąska ścieżka filamentu zapewnia doskonałą wydajność na trudnych do zadrukowania tworzywach sztucznych, takich jak materiały elastyczne. Nawet najdelikatniejsze, elastyczne włókna nie stanowią problemu.

Odporny na zużycie

Zęby hobbistyczne Hemera ze stali nierdzewnej są odporne na zużycie, więc dzięki odpowiedniej kombinacji komponentów Twoja Hemera może bez wysiłku drukować zaawansowane materiały kompozytowe, takie jak włókna wypełnione włóknem węglowym.

Zoptymalizowany przepływ powietrza

Hemera posiada wyjątkowo zaprojektowany, lekki aluminiowy radiator, który zapewnia bardzo efektywne chłodzenie. Powietrze krąży w górę przez żebra i z dala od wydruku 3D, zapobiegając przypadkowemu wypaczeniu drukowanej części.

Brak utraty momentu obrotowego

Podwójne koła zębate 3,32:1 firmy Hemera generują do 120 N ciągu po obu stronach włókna, zapewniając dokładne, kontrolowane wytłaczanie bez utraty momentu obrotowego. Ostre, indywidualnie obrabiane zęby hobbów zapewniają doskonałą przyczepność żarnika, a zaokrąglone powierzchnie pomagają zmniejszyć gromadzenie się żarnika. Tworzy to wysokiej jakości, spójną ekstruzję od pierwszej do ostatniej warstwy.

Jakość E3D

Każdy układ napędowy Hemera zawiera łożyska z osłoną i wysokiej jakości gniazda igus® dla optymalnej odporności na zużycie. Każdy układ napędowy jest precyzyjnie smarowany przez roboty podczas montażu. Układ napędowy został dokładnie przeanalizowany w teście przyspieszonego zużycia, aby zapewnić, że Hemera będzie działać przez wiele lat.

Elastyczny dla każdej konfiguracji

Hemera współpracuje zarówno z zestawami Bowden, jak i Direct Drive. Wystarczy dodać adapter Bowden (sprzedawany oddzielnie), a Hemera stanie się potężnym napędem Bowdena.

E3D

Video do produktu:

Pytania i odpowiedzi użytkowników E3D Revo Hemera Upgrade Kit

Poznaj opinię klientów, którzy kupili ten produkt.

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla E3D Revo Hemera Upgrade Kit

Ciekawostki

Najpopularniejszą techniką druku 3D jest FDM (osadzanie topionego materiału). Dzięki gorącemu Hot-End drut z tworzywa sztucznego jest topiony i  poszczególne jego warstwy są na siebie nakładane.

Podobne produkty: