eufyMake Ceramic Magnet, 50 x 70 x 7,5 mm (60 szt.)

Ceramiczny magnes do indywidualnych projektów drukarskich

322,00 zł

(5,37 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Wariant: 50 x 70 x 7,5 mm

Produkt dostępny

Darmowa dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do godziny 23:59 .

Polska: Darmowa wysyłka standardowa
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Gładka powierzchnia
  • Wysokiej jakości ceramiczny wygląd
  • Pewne trzymanie na metalowych powierzchniach

Kupowane często z eufyMake Ceramic Magnet, 57 x 57 x 7,5 mm (60 szt.)

eufyMake Ceramic Magnet, 50 x 70 x 7,5 mm (60 szt.) 322,00 zł (5,37 zł / szt.)
eufyMake Ceramic Magnet, 57 x 57 x 7,5 mm (60 szt.) 322,00 zł (5,37 zł / szt.)
Cena całkowita: 644,00 zł

Informacje i dane techniczne produktu:

  • Nr art.: ANK-V72W0022
  • Zawartość: 60 szt.
  • EAN: 194644300883
  • Numer producenta: V72W0022
  • Marka (producent): eufyMake
  • Rodzaj produktu: Materiały CNC
  • Obszar zastosowania: Drukarka UV
Opis

eufyMake Ceramic Magnet to wysokiej jakości magnes ceramiczny, zaprojektowany specjalnie do spersonalizowanych projektów drukarskich i graficznych. Gładka powierzchnia umożliwia precyzyjne nadruki o wyrazistych kolorach i drobnych detalach, dzięki czemu indywidualne motywy, logo lub zdjęcia są optymalnie wyeksponowane.

Dzięki zintegrowanemu magnesowi gotowy produkt można łatwo przymocować do lodówek, tablic magnetycznych lub innych metalowych powierzchni. Sprawia to, że Ceramic Magnet idealnie nadaje się na spersonalizowane prezenty, pamiątki, artykuły reklamowe lub kreatywne projekty DIY.

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Pytania i odpowiedzi użytkowników eufyMake Ceramic Magnet

Poznaj opinię klientów, którzy kupili ten produkt.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla eufyMake Ceramic Magnet

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder