Zortrax Inkspire 2

Drukarka żywiczna do wysoce zautomatyzowanych procesów drukowania

Nowość w sklepie!

21.807,00 zł

(włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 1 szt.

Dostawa do poniedziałek, 21 listopada

Dostępne po 14 listopada

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Darmowa wysyłka do Polska.
Informacje dotyczące wysyłki i zwrotów.

Właściwości i zalety

 • Natychmiast gotowa do pracy
 • Ochronna osłona UV
 • Ze zbiornikiem na żywicę
 • Z automatycznym systemem podawania żywicy
 • Nieprzerwana kontrola ilości żywicy
 • Zintegrowany system reagowania na awarie

Nr art.: Z-INKSPIRE2, Zawartość: 1 szt., EAN: 5902280827559

Informacje i dane techniczne produktu:

Nr art.: Z-INKSPIRE2
Numer producenta: INKSPIRE2
Marka (producent): Zortrax
Zawartość: 1 szt.
Rodzaj produktu: Drukarka 3D
Typ montażu: Produkt zmontowany
Technologia druku: UV LCD
Wyświetlacz drukarki: Wyświetlacz dotykowy
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows (7 +), macOS X (10.7 +)
Interfejs: USB, WIFI - WLAN, LAN
Obsługiwane formaty (Slicer): STL, OBJ
Przestrzeń robocza [LxBxH]: 192 x 120 x 280 mm
min. wysokość warstwy: 25 µm

Opis

Zortrax Inkspire 2 to najwyższej klasy drukarka 3D UV LCD! Wydajna żywiczna drukarka 3D jest specjalnie stworzona do pracy z wysokiej jakości żywicą w wysoce zautomatyzowanych procesach i zapewnia doskonałe wyniki!

Optymalne warunki oświetleniowe

Inkspire 2 współpracuje ze źródłem światła UV LED o długości fali 405 nm.Dzięki opatentowanej matrycy jasnych diod LED zapewnia równomierne oświetlenie UV na całej platformie konstrukcyjnej. Dokładność wymiarowa pozostaje równie wysoka zarówno na środku, jak i na brzegach płyty! Niezrównana optyczna precyzja każdego pojedynczego piksela to wisienka na torcie tej fantastycznej drukarki!

Ochronna osłona UV

Specjalnie wyprodukowana osłona UV skutecznie chroni żywicę przed zewnętrznymi źródłami UV. Osłona zmniejsza również emisję wytwarzanych oparów.

Łatwo zdejmowana platforma robocza

Platformę konstrukcyjną Inkspire 2 można łatwo zdjąć i ponownie przymocować. Taka elastyczność platformy roboczej pozwala na przesuwanie jej do pozycji pod kątem, dzięki czemu żywica spływa z powrotem do zbiornika na żywicę.

Kalibracja fabryczna do natychmiastowego uruchomienia

Platforma robocza jest fabrycznie skalibrowana, dzięki czemu Inkspire 2 jest natychmiast gotowy do użycia. W razie potrzeby przyjazną dla użytkownika drukarkę można skalibrować za pomocą prostych instrukcji GUI. Proces kalibracji odbywa się poprzez regulację 3 śrub platformy.

Poręczny zbiornik na żywicę

Drukarka posiada zintegrowany zbiornik na żywicę. Można go łatwo przymocować i zdjąć.

Niezawodna kontrola poziomu żywicy:

 • Pompa do żywicy: Inkspire 2 jest wyposażona w automatyczny system podawania żywicy. Jeśli w zbiorniku z żywicą nie ma wystarczającej ilości materiału, żywicę można przenieść bezpośrednio z butelki, aby druk mógł zostać wykonany zgodnie z planem. Butelki z żywicą można łatwo przymocować do pompki i umieścić w odpowiednim uchwycie na butelkę. Nadmiar żywicy jest automatycznie zawracany ze zbiornika do butelki przez pompę.
 • Wycieraczka do żywicy: Zbiornik na żywicę jest wyposażony w wycieraczkę do żywicy. Dzięki temu żywica nie skleja się podczas dłuższych wydruków.
 • Czujnik poziomu żywicy: Czujnik znajduje się w zbiorniku żywicy. Stale mierzy ilość żywicy pozostałej w zbiorniku. Poziom napełnienia żywicą może być zawsze utrzymywany na tym samym poziomie dzięki czujnikowi, który zapobiega krzepnięciu fotopolimerów.
 • Czujnik butelki z żywicą: Czujnik mierzy ilość żywicy pozostałej w butelce, która jest umieszczona w specjalnym uchwycie. Biorąc pod uwagę oba czujniki, można obliczyć, czy dostępna jest wystarczająca ilość żywicy, aby ukończyć wydruk.

► Jeśli Inkspire 2 wykryje niewystarczającą ilość żywicy do zakończenia drukowania, na ekranie wyświetli się informacja. Jeśli żywica wyczerpie się podczas drukowania, drukowanie zostanie automatycznie zatrzymane.

bezpieczeństwo przede wszystkim

Inkspire 2 jest wyposażony w Blackout Response System. Powoduje to zatrzymanie drukowania w przypadku awarii zasilania. Po jego przywróceniu drukowanie zostanie wznowione w miejscu, w którym zostało zatrzymane. Dzięki wbudowanym filtrom węglowym i Hepa w komorze ciśnieniowej nie będziesz tak bardzo narażony na opary żywicy!

Zakres dostawy obejmuje:

 • 1 x Zortrax Inkspire 2
 • 1 x żywica UV
 • 1 * uchwyt na butelkę
 • 1 x folia FEP (zestaw)
 • 1 x Wiper Set
 • 1 x Resin Sensor Set
 • 1 x Starter Kit

Pytania i odpowiedzi użytkowników Zortrax Inkspire 2

Poznaj opinię klientów, którzy kupili ten produkt.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zortrax Inkspire 2

Podobne produkty: