E3D Dysza Plated Copper SuperVolcano - 1,75 mm

Dysza SuperVolcano do temperatur powyżej 500 ° C i filamentu 1,75 mm

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

E3D Mosiężna dysza V6 - 1,75 mm
E3D Mosiężna dysza Volcano - 1,75 mm

Informacje i dane techniczne produktu:

  • Marka (producent): E3D
  • Rodzaj produktu: Dysze
  • Średnica dyszy: 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm, 1,4 mm
  • Średnica Filamentu: 1,75 mm
Opis

Dysza miedziana SuperVolcano

Dysze te zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności w wysokich temperaturach. Wykonane ze specjalnego stopu miedzi o wysokiej temperaturze o temperaturze mięknienia znacznie przekraczającej 500 ° C i znacznie podwyższonej przewodności cieplnej, te miedziane dysze są idealne do zastosowań w wysokich temperaturach i doskonale współpracują z filamentami codziennego użytku, takimi jak PLA, ABS i wiele innych.

Oprócz wydajności w wysokich temperaturach, dysze te mają zaawansowaną powłokę na bazie niklu, co znacznie zmniejsza przyczepność tworzywa do dyszy. Jest to idealne rozwiązanie do codziennych filamentów, aby utrzymać dysze w czystości i lśniące, ale jest to szczególnie ważne w temperaturach powyżej 300 ° C, gdzie nie można użyć skarpety silikonowej.

Miedź ma ponad trzykrotnie wyższą przewodność cieplną niż mosiądz, a zastosowany stop miedzi został utwardzony i poddany obróbce w celu zmniejszenia utleniania miedzi w wysokich temperaturach. Wyższa przewodność cieplna również nieznacznie wydłuża czas nagrzewania i może umożliwić bardziej precyzyjną kontrolę temperatury. Ten stop miedzi jest bardzo odporny na temperaturę i zaczyna mięknąć lub świecić znacznie powyżej 500 ° C. Dzięki temu idealnie nadają się do drukowania w wysokiej temperaturze, którego inne dysze nie są w stanie wytrzymać.

Dysza SuperVolcano

Dysze SuperVolcano są superszybkimi dyszami do stosowania z blokiem SuperVolcano i pakują do drukowania bardzo dużych wysokości warstw przy bardzo dużych prędkościach przepływu. Dysze SuperVolcano mają jeszcze dłuższe ogrzewane strefy topienia, co zapewnia najwyższą prędkość topienia. Wewnętrzna geometria została starannie zaprojektowana w celu optymalizacji przepływu i przepustowości.

Liczba znaków średnica
0 0,60 mm
1 0,80 mm
2 1,00 mm
3 1,20 mm
4 1,40 mm

E3D

ocen klientów po polski dla E3D Dysza Plated Copper SuperVolcano - 1,75 mm