E3D Hemera Direct Kit - 1.75mm

Niezawodny ekstruder z bezpośrednim napędem dla filamentu 1,75 mm

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Informacje i dane techniczne produktu:

Opis

E3D Hemera - dawniej Hermes - to najlepszy system ekstruzji, jaki kiedykolwiek wyprodukował E3D. Łączy wiodący na rynku HotEnd V6 z zupełnie nowym napędem filamentów, aby stworzyć responsywny system ekstruzji z bezpośrednim napędem, który oferuje niespotykaną wydajność z elastycznymi filamentami.

Dual-Drive

W przypadku E3D Hemera firma E3D zdecydowała się na podwójny układ napędowy wykonany z hartowanej stali nierdzewnej, który zapewnia niesamowitą przyczepność w porównaniu do systemów z pojedynczym napędem. W rzeczywistości filamenty można popychać z siłą do 10 kg. Drugi wał zębaty znajduje się na ruchomym, sprężynowanym kole napinającym, które pozwala użytkownikowi regulować napięcie filamentu.

Kompaktowy, zintegrowany system

E3D Hemera to system komponentów, które bezproblemowo współpracują jako pojedynczy kompaktowy produkt. Ma niestandardowy silnik oparty na NEMA17, a także własną konstrukcję płyty czołowej, która pozwala użytkownikowi na większy komfort, np. B. aby zainstalować gniazda i stworzyć bardzo kompaktowy system.

Ekstruzja filamentu jak żaden inny ekstruder
Hemera ekstruduje filamenty jak żaden inny system ekstruzji. Tylko podczas drukowania ultraelastycznych materiałów możesz doświadczyć pełnego zakresu dostarczania i niezawodności filamentu. Ten wyjątkowy system ma również znaczący wpływ na drukowanie sztywnych i półsztywnych materiałów, takich jak PLA lub nylon.

Montowanie

Hemera oferuje praktyczne rowki T do łatwego montażu na drukarce, a także miejsce na dodatkowe akcesoria, wentylatory i sondy do poziomowania stołu.

Unikalny radiator

Konstrukcja radiatora Hemera zapewnia, że przepływ powietrza jest kierowany zarówno w górę, jak i w kierunku od HotEnd i podgrzewanego stołu, zmniejszając ryzyko wypaczenia i nierównomiernego napięcia w drukowanej części.

Konstrukcja zorientowana na użytkownika

Interakcja z Hemera odbywa się z góry. Aby wyregulować napięcie filamentu, użytkownik po prostu obraca radełkowaną śrubę, a mechanizm przesuwu krzywki z uwięzioną nakrętką ściska sprężynę i ładuje rolkę napinającą. Napięcie filamentu zwiększa się, obracając go w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, i zmniejsza, obracając go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Jeśli chcesz zdemontować Hemera w celu konserwacji, możesz łatwo uzyskać dostęp do wewnętrznych mechanizmów, wyjmując wentylator i odkręcając dwie śruby na panelu przednim. Pełny dostęp umożliwia czyszczenie i wymianę części, nawet gdy załadowany jest filament. Po zdjęciu panelu przedniego filament, rolka napinacza i sprężyna stają się czystą jednostką.

Dodatkowe informacje

Kompatybilny tylko z filamentem 1,75 mm.

Przed zakupem sprawdź napięcie sieciowe drukarki 3D.

O E3D
Akcesoria
Części zastępcze
Video do produktu:

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla E3D Hemera Direct Kit - 1.75mm

42 recenzji klienta w innym języku

4,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
53 (82%)
4 gwiazdki
8 (12%)
3 gwiazdki
2 (3%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (1%)

64 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 42 recenzje w innym języku.


Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Hemera Direct Kit - 1.75mm", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder