E3D Titan Aero Standard - 1,75 mm

Solidny ekstruder wraz z Hot-End dla filamentu 1,75 mm

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

E3D Fixing Kit (V6)
E3D Hemera Hot Side
E3D Titan Extruder Direct Drive Standard

Informacje i dane techniczne produktu:

  • Marka (producent): E3D
  • Rodzaj produktu: Ekstruder
  • Średnica Filamentu: 1,75 mm
Opis

Titan Aero to kompaktowe połączenie Hot-End i ekstrudera E3D. Dostosuj Titan Aero do drukarki 3D i łatwo eksperymentuj z ekosystemem E3D do drukowania modeli 3D. Cała wydajność, niezawodność i łatwość obsługi V6 i Titan.

Kompaktowy i solidny

Połączenie Hot-End i ekstrudera sprawia, że Titan Aero jest wyjątkowo kompaktowy. Oferuje dodatkową wysokość całkowitą 25 mm w osi Z w porównaniu do kombinacji tytanu V6 +. Kompaktowy oznacza również sztywny. Aero doskonale radzi sobie z uderzeniami i współpracuje z najszybszymi drukarkami 3D.

Precyzyjne wyciskanie: idealne do elastycznego materiału

Krótka, dobrze ograniczona ścieżka filamentu czyni Aero idealnym do elastycznych filamentów. Minimalizuje miejsca, w których filament może się zginać, załamywać i zacinać, zapewniając bardziej elastyczne drukowanie.

Kompatybilny z ekosystemem E3D, All Metal HotEnd.

Titan Aero jest oparty na All Metal Design firmy E3D i umożliwia niezawodny druk 3D wszystkich tworzyw termoplastycznych w temperaturach do 285 °C. Został również zaprojektowany, aby pomieścić standardowe przerwy termiczne V6, dzięki czemu możesz wymieniać komponenty z całego modułowego ekosystemu E3D zgodnie z własnymi potrzebami. Wybierz spośród czujników temperatury, wkładów grzewczych, Volcano lub jednej z różnych dysz E3D.

Łatwy w instalacji, łatwy w użyciu

Aero jest montowane przy użyciu standardowego wzoru, dzięki czemu można go zainstalować na różnych drukarkach 3D. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej konstrukcji i rygorystycznie przetestowanego mechanizmu ekstruzji Titan Aero jest wyjątkowo niezawodny i zachowuje wszystkie inteligentne funkcje użyteczności. Załadunek i rozładunek filamentów, manualna ekstruzja, regulacja napięcia w obwodzie otwartym i usuwanie resztek z płyty to pestka. Przełożenie 3: 1 Titan Aero pozwala również na użycie mniejszych silników, co zapewnia łatwiejszą pracę, przy jednoczesnym zachowaniu niezawodności i ciągu.

E3D
Video do produktu:

Titan Aero

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla E3D Titan Aero Standard - 1,75 mm

3 recenzje klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.