ProFab3D Premium PLA Red

Idealny filament do ProFab Mini w kolorze czrwonym

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Wysoka jakość
  • Niezwykle niezawodny
  • Niskie tolerancje produkcyjne

Podobne produkty:

3DJAKE ecoPLA czerwony
Polymaker PolyTerra PLA Lava Red
3DJAKE ecoPLA brokatowy czerwony

Informacje i dane techniczne produktu:

Marka (producent): ProFab3D
Średnica: 1,75 mm
Rodzaj produktu: PLA Filament
Kolor filamentu: Czerwony
Waga netto: 750 g
Zalecana temperatura pracy: 190 - 210 °C
Zalecana temperatura grzania: Nie wymagane

Opis

Wysoka jakość

Dzięki rygorystycznym testom i szczegółowym procedurom kontroli jakości, ProFab3D jest w stanie dostarczyć wysokiej jakości, niezawodny materiał, który za każdym razem zapewnia doskonałe wyniki. Za pomocą laserowego układu pomiarowego do pomiaru średnicy można zapewnić, że materiał ma stałą średnicę i tolerancję +0,02 mm.

Specjalnie opracowany

Dzięki strategicznemu partnerstwu z jednym z wiodących w branży producentów materiałów, firmą Polymaker, ProFab3D opracował materiał specjalnie zaprojektowany dla ProFab Mini i jego krótkiego hot-endu. Jest wyjątkowo niezawodny i może zagwarantować długie godziny nacisku.

Bezpieczny do użytku domowego

ProFab's Premium PLA (polilactic acid) to bioplastik pochodzący z cukru ​​kukurydzy, buraków cukrowych i innych roślin uprawnych. Jest całkowicie bezpieczny do użytku w domu, bez szkodliwego zapachu podczas drukowania lub po nim.

Opłacalny

Jednym z głównych celów ProFab3D jest uczynienie druku 3D bardziej dostępnym dla nowych użytkowników i hobbystów, zapewniając najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie zarówno dla drukarki, jak i bieżących kosztów materiałowych.

Paleta kolorów

Oferujemy pięć pięknych kolorów, które można przekształcić w różnego rodzaju modele - od zabawnych domowych akcesoriów po bardziej profesjonalne rozwiązania prototypowe.

ocen klientów po polski dla ProFab3D Premium PLA Red

Ciekawostki

Pomysł drukarki 3D pojawił się we wczesnych latach 80-tych dzięki amerykańskiemu wynalazcy i inżynierowi Chuck Hull. On też założył firmę 3D Systems.