Recenzje i testy produktów

Test produktu: Elegoo Mars 4 Test produktu: Elegoo Mars 4

Przetestowaliśmy Elegoo Mars 4 i porównaliśmy go z jego poprzednikiem, Elegoo Mars 3 Pro. Wnioski naszego testera można przeczytać tutaj!

Nowy BIQU B1 - konkurencja dla Endera 3? Nowy BIQU B1 - konkurencja dla Endera 3?

Wraz z B1, chiński producent BIQU postawił sobie za cel wprowadzenie na rynek poważnego konkurenta do flagowego modelu Creality - Endera 3. Przetestowaliśmy dla Ciebie, czy to się udało.

Nowy Elegoo Mars PRO - co sprawia, że jest lepszy? Nowy Elegoo Mars PRO - co sprawia, że jest lepszy?

Dzięki bardzo dobremu stosunkowi ceny do wydajności, Elegoo Mars stworzył dużą rzeszę fanów. Ulepszona wersja Elegoo Mars - Elegoo Mars PRO - jest już dostępna. Przetestowaliśmy, co sprawia, że wersja PRO jest lepsza.

Kleje 3DJake Kleje 3DJake

Każdy, kto pracuje z drukarkami 3D FDM, zna problem. Pierwsze kilka warstw komponentu nie przylega prawidłowo do platformy roboczej. Mamy dla Ciebie rozwiązanie problemu!

Filamenty do drukarki 3D od Verbatim Filamenty do drukarki 3D od Verbatim

Wysokiej jakości filamenty do drukowania 3D. Wyprodukowane zgodnie z najmniejszymi granicami tolerancji. Wykonany z wysokiej jakości materiałów dla jednolitej produkcji materiału i uzyskanie doskonałych efektów.

Genialna folia na platformę roboczą firmy BuildTak Genialna folia na platformę roboczą firmy BuildTak

BuildTak to cienka, wytrzymała folia z tworzywa sztucznego, który przylega do stołu roboczego w drukarkach 3D FDM / FFM. Zapewnia doskonałą powierzchnię i zastępuje tradycyjną BlueTape (niebieską taśmę) lub taśmy Kapton.